Previous
Next
Previous
Next

Gwiezdne zimowisko dębickich harcerzy

SONY DSCPonad czterdzieści harcerek i harcerzy wzięło udział w biwaku zimowym 7 Szczepu Drużyn Dębickich „Invicti” im. gen. Mariusza Zaruskiego z Hufca ZHP Dębica, który miał miejsce w Głobikowej i trwał w dn. 12-15 lutego 2016r. Motywem przewodnim wyjazdu była seria „Gwiezdne Wojny”.
– Co roku organizujemy zimowy wyjazd dla harcerzy z naszego środowiska. – mówi phm. Kamilla Rachwał, komendantka 7 Szczepu, szefowa zimowiska – Pozwala to zagospodarować ich czas wolny i spędzić kilka dni ferii wspólnie ze znajomymi podczas ciekawych zajęć i w miłej atmosferze. Kadrze instruktorskiej pozwala to dużo skuteczniej prowadzić działalność wychowawczą, profilaktyczną.
Program wyjazdu przygotowany przez kadrę instruktorską 7 Szczepu opierał się o motywy z „Gwiezdnych Wojen”. Harcerze poznali więc świat Republiki, Imperium – jego bohaterów, historię. Przygotowali specjalne stroje, wcielili się w rycerzy Jedi i nie tylko. Dzieci i młodzież wspólnie obejrzeli też jedną z części kultowej, filmowej sagi. Nie zabrakło zajęć w terenie – gry harcerskiej, bitwy na śnieżki, ponadto odbyły się zajęcia sportowe, artystyczne i wiele innych.
Przedsięwzięcie było współfinansowane przez Urząd Miejski w Dębicy dzięki środkom pozyskanym w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.