Previous
Next

Mistrzostwa Polski w Hokeju na Lodzie – Junior Młodszy.

a

Juniorzy Młodsi grający w barwach UKH Dębica kolejny raz zakwalifikowali się do turnieju finałowego XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych mającej miano Mistrzostw Polski. W tym roku turniej finałowy rozgrywany jest w Katowicach oraz Tychach. Zawodnicy reprezentujący UKH Dębica swoje mecze będą rozgrywać na Stadionie Zimowym w Tychach. Przeciwnikami dębiczan będzie drużyna gospodarzy – MOSM Tychy, JKH GKS Jastrzębie oraz UKH Unia Oświęcim. 
Rywale są znani naszym zawodnikom, a jak podkreśla trener koordynator Arkadiusz Burnat – każdy przeciwnik jest do ogrania. Liczymy na lepsze niż 7 miejsce, które zajęliśmy w ubiegłym roku.

 

Kolejnym pozytywnym aspektem w życiu dębickiego klubu hokejowego jest fakt pozyskania kolejnych sponsorów – firm wspierających działania UKH. Dzięki ich zaangażowaniu własnie drużyna Juniora Młodszego wyjechała na turniej finałowy Mistrzostw Polski jednakowo ubrana w sprzęt (kurtki i spodnie) renomowanej firmy 4F. Było to możliwe dzięki następującym firmom: HELIOS MEBLE Jakub Zając, KOBAK & KOBAK TRANSPORT Marcin Kobak, ZADASZENIA DACHÓW

​Andrzej​

Płażyński oraz CIEPŁY MEBLE Joanna i Marcin Ciepły, którzy właśnie przyczynili się do poszerzenia grona sponsorów. Logotypy wyżej wymienionych sponsorów jak również UKH Dębica zdobią nowootrzymaną garderobę zawodników.
Trzymamy mocno kciuki i wierzymy w zwycięstwo za zwycięstwem naszych zawodników, którzy przepracowali sezon na najwyższych obrotach, trenując i walcząc w eliminacjach. Liczę na to, że w tym roku uda nam się stanąć na podium – mówi pełen nadziei Prezes UKH Dębica – Marcin Hadowski.

 

 

​fot. UKH Dębica​

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.