Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Igloopolanie na Dzień Kobiet

igloopolanie_dzien_kobietTańce regionalne i narodowe, w artystycznym opracowaniu, złożą się na okolicznościowy koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Igloopolanie”, który odbędzie się w niedzielę 6 marca o godz. 17.00 w Domu Kultury „Mors”.
W tanecznym widowisku wystąpią wszystkie grupy: dziecięce – młodsza i starsza, młodzieżowa oraz grupa reprezentacyjna.
Choreografia koncertu:
Romuald Kalinowski
Choreografia grup dziecięcych i młodzieżowych:
Kinga Jurek, Kacper Jurek
Emisja głosu:
Andrzej Jakubowski
Kierownik kapeli i akompaniament:
Stanisław Wiktor
Akompaniament:
Zenon Piękoś
Kierownik zespołu:
Zdzisław Worek
Bilety w cenie: 10 zł, ulgowe – 5 zł

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.