Previous
Next
Previous
Next

W marcu zapadnie wyrok w sprawie matki która wyrzuciła córeczkę przez okno

policeNajprawdopodobniej w marcu zapadnie wyrok w sprawie Marii W., która w czerwcu ubiegłego roku wyrzuciła swoją córeczkę przez okno. Kobieta może trafić do więzienia do końca swojego życia.
Przypomnijmy – tragedia wydarzyła się w Dębicy na os. Fredry. Maria W. razem z mężem i córeczką mieszkali w wynajmowanym pokoju w bloku na czwartym piętrze. Feralnego dnia mała Hania została, jak to już wcześniej bywało, pod opieką swojej mamy. Nie wiadomo co sprawiło, że nagle kobieta podeszła do okna i wyrzuciła dziecko. Dziewczynka upadła na trawnik przed blokiem. Niestety, mimo wysiłków lekarzy zmarła.
Maria W. trafiła do aresztu. Biegli orzekli, że kobieta w momencie popełnienia tego czynu miała ograniczoną poczytalność.
– Marii W. został postawiony zarzut zabójstwa – infomuje Jacek Żak z prokuratury rejonowej w Dębicy. Grozi jej za to kara od ośmiu lat do dożywotniego pozbawienia wolności.
12 lutego przed sądem w Rzeszowie odbyła się kolejna rozprawa w sprawie kobiety. Kolejna będzie mieć miejsce w marcu i wtedy prawdopodobnie zapadnie wyrok w tej sprawie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.