Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ostatnia droga ks. prałata Stanisława Fiołka

IMG_5381Setki ludzi towarzyszyło w ostatniej drodze zmarłemu w ubiegły czwartek księdzu Stanisławowi Fiołkowi. Kościół św. Jadwigi wypełniony był po brzegi.  Na mszę św. , której przewodniczył biskup tarnowski Andrzej Jeż przybyli członkowie rodziny Zmarłego oraz delegacja z jego rodzinnej miejscowości. W uroczystościach nie zabrakło przedstawicieli władz samorządowych, duchowieństwa i mieszkańców miasta. Zmarłego kapłana żegnało kilka tysięcy ludzi. Ciało ks. Fiołka spoczęło w skromnej mogile na Starym Cmentarzu w Dębicy.
Więcej zdjęć na naszym profilu FB pod tym linkiem
https://www.facebook.com/ziemiadebicka/photos/pcb.575717205919318/575709422586763/?type=3&theater

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.