Previous
Next

Jerzy Połomski zagości w Dębicy

4.tpp_plJerzy Połomski będzie gościem specjalnym IV edycji Konkursu Wokalnego „Tylko Polska Piosenka”, którego finał odbędzie się 23 kwietnia br. w Domu Kultury „Śnieżka”.
Udział w Konkursie mogą zgłaszać soliści w trzech grupach wiekowych: 13-15 lat, 16-18, 19 i więcej lat. Każda szkoła/placówka może zgłosić dowolną ilość uczestników we wszystkich kategoriach. Istnieje możliwość indywidualnych zgłoszeń.
Warunkiem udziału w Konkursie jest złożenie czytelnie wypełnionych kart zgłoszeń wraz z nagraniem w nieprzekraczalnym terminie 4 kwietnia br. na adres: Dom Kultury „Śnieżka” MOK w Dębicy, ul. Bojanowskiego 18, 39-200 Dębica, tel./ fax (14) 670 31 67, e-mail: dominika.migon@mokdebica.pl.
Regulamin i karta zgłoszenia są dostępne na stronie: http://mokdebica.pl/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.