Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wojciech Iwasieczko powołany na wiceburmistrza Dębicy

iwasieczko12 lutego w Urzędzie Miejskim w Dębicy burmistrz Mariusz Szewczyk powołał na stanowisko zastępcy burmistrza  Wojciecha Iwasieczko. Nowy wiceburmistrz złożył ślubowanie.
Wojciech Iwasieczko, który przez  ostatnich 9 lat  pełnił funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w  Urzędzie Miejskim  w Dębicy będzie zajmo…wał się m.in. sprawami związanymi z oświatą, kulturą, sportem i opieką społeczną. Nowy wiceburmistrz urodził się w Przemyślu, ukończył Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Rzeszowie, następnie kształcił się na kierunku Informatyka w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie. W 1998 roku odbył studia podyplomowe   na kierunku menadżerskim na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Rzeszowie. Przez 27 lat pracował w zawodzie nauczyciela najpierw w Publicznej Szkole Podstawowej im. M. Curie –Skłodowskiej w Pustkowie Osiedlu, a od 1999 roku w Szkole Podstawowej nr 11 w Dębicy na stanowisku zastępcy dyrektora i nauczyciela techniki i informatyki. Od 2007 roku pełnił funkcję dyrektora  Szkoły Podstawowej nr 11.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.