Previous
Next
Previous
Next

Okradł obozowy barak w Pustkowie

IMG_4684Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeźnicy zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę kradzieży. Mężczyzna w ubiegłą niedzielę włamał się do ekspozycji historyczno-dydaktycznej przy Górze Śmierci w Paszczynie.
Zgłoszenie o włamaniu dyżurny policji odebrał około 5.20 w niedzielę. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że włamywacz uszkodził skrzynkę elektryczną zasilającą obiekt ekspozycji. Mężczyzna następnie włamał się do środka skąd ukradł telewizor plazmowy służący do projekcji filmowej. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o przestępstwie, w którym przedstawiciel Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie Osiedlu straty oszacował na kwotę 7.600 złotych.
W wyniku podjętych czynności policjanci w terenie lesistym zatrzymali sprawcę kradzieży i włamania wraz ze skradzionym mieniem. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec Kochanówki. W poniedziałek 8 lutego mężczyźnie przedstawiono zarzuty, do których się przyznał. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.
źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.