Previous
Next
Previous
Next

ZDROWAŚKA – KROPLA W WODOSPADZIE CZYSTOŚCI!

water ksmMłodzi przez 7 dni będą modlić się o czystość. Ruszyła akcja „Zakochana para, czysta jak wodospad Niagara!” .
– Czyści… No właśnie – nikt nie lubi nieprzyjemnych zapachów. I tu nie chodzi tylko o te, które czujemy naszym ludzkim nosem, ale o te, które dochodzą aż do samego Boga… – mówią inicjatorzy akcji z KSM-u.
Organizatorzy zachęcają, by przez jeden tydzień odmawiać codziennie modlitwę do bł. Karoliny i dziesiątek różańca w intencji osób żyjących w czystości i tych, którym powinęła się już noga.
– Prośby składamy na ręce Boga i Matki najczystszej przez wstawiennictwo tej, która w obronie cnoty oddała życie – bł. Karoliny Kózkówny – mówią członkowie Zarządu KSM DT. – Warto, właśnie teraz, wejść pod wodospad Bożej łaski, by czystym świętować Walentynki. A może to będzie dopiero początek czyjejś drogi, czyjejś walki o czystość – dodają.
Szturm do nieba z prośbą o łaskę czystości wystartował w niedzielę 7 lutego i potrwa aż do święta zakochanych. W akcji bierze udział już blisko sto osób.
Inicjatywę można śledzić na: www.facebook.com/events/995351070520957.
Angelika Biernat

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.