Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

7 zarzutów dla włamywacza

Ropczyccy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który włamywał się do garaży, samochodów i nowo budowanych domów na terenie powiatu ropczycko – sędziszowskiego. Przedstawiono mu 7 zarzutów. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach od początku roku otrzymywali zgłoszenia o włamaniach do garaży, samochodów oraz nowo budowanych domów na terenie powiatu. Policjanci podejrzewali, że włamywaczem jest ta sama osoba, ponieważ sposób działania sprawcy zawsze był podobny. Zabezpieczone na miejscach przestępstw ślady oraz prowadzone czynności, doprowadziły policjantów do ustalenia tożsamości włamywacza, a następnie jego zatrzymania.

1850693232Okazał się nim 31-letni mieszkaniec powiatu dębickiego. Policjanci przesłuchali mężczyznę i przedstawili mu 7 zarzutów usiłowania kradzieży z włamaniem oraz włamań do garaży i samochodów. Łączna suma skradzionych przez 31-latka przedmiotów szacowana jest na ponad 20 tys. złotych.

W środę, wobec mężczyzny zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach.

źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/

 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.