Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Timotei Zachwycające Wzmocnienie

Timotei_Zachwycaj─ůce _Wzmocnienie_olejek_arganowy_Od┼╝ywka200ml_bez t┼éa (3)Timotei Zachwycające Wzmocnienie – innowacja z olejkiem arganowym do włosów suchych i bardzo zniszczonych

Dogłębnie nawilżone, elastyczne, pełne blasku i łatwe do ułożenia… O takiej kondycji włosów marzymy. Od dziś nawet najbardziej osłabione pasma mogą czarować takim wyglądem, dzięki innowacyjnej linii Timotei Zachwycające Wzmocnienie.

Polki często opisują swoje włosy, jako suche, sianowate, łamliwe, trudne do ułożenia i pozbawione blasku. Aby przywrócić im zdrowy wygląd nie ma co eksperymentować! Najlepiej sięgnąć po to, co sprawdzone i oparte na tym co dała natura. Właśnie dlatego marka Timotei postanowiła swoją najnowszą linię Timotei Zachwycające Wzmocnienie do włosów suchych i bardzo zniszczonych przygotować na bazie organicznego ekstraktu z olejku arganowego. Ten prawdziwy kosmetyczny hit, pozyskiwany jest w tradycyjny sposób z owoców drzewa arganowego. Rośnie ono w Maroko i dlatego też pozyskiwany z niego olej zwany jest złotem Maroka, a tamtejsze kobiety od wieków z powodzeniem wykorzystują go do pielęgnacji.

Olejek arganowy to niezwykły eliksir urody dla najbardziej wymagających pasm włosów, dlatego nie mogło go zabraknąć w linii Timotei Zachwycające Wzmocnienie do włosów suchych i bardzo zniszczonych. Wyjątkowa formulacja tej linii została tak skomponowana, aby skutecznie dbać o włosy. Dlatego pomaga zabezpieczać pasma przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi – takimi jak zbyt częste farbowanie, za gorące powietrze suszarki, wysuszający wiatr i mróz – ale także przed promieniami UV. Te niezwykłe właściwości linii Timotei Zachwycające Wzmocnienie sprawiają, że nawet suche i bardzo zniszczone włosy stają się silniejsze, gładkie i pełne blasku. Przeprowadzone testy udowodniły, że stosowanie kosmetyków z linii Timotei Zachwycające Wzmocnienie zmniejsza łamliwość pasm włosów o 88 %*! Warto dodać, że kosmetyki z tej linii można stosować i zimą, i latem bez obawy, że pasma będą nadmiernie obciążone i trudne do wymodelowania. Za co jeszcze polubimy linię Timotei Zachwycające Wzmocnienie? Zarówno szampon jak i odżywka zostawiają na włosach zniewalający zapach. Wyczuwalne są w nim owocowe nuty gruszki i melona, otulone aromatem konwalii i wzbogacone subtelną wonią drzewa cedrowego, słodkiej wanilii oraz piżma.

Timotei_Zachwycaj─ůce _Wzmocnienie_olejek_arganowy_Szampon400ml&250ml_bez... (2)Timotei Zachwycające Wzmocnienie szampon z olejkiem arganowym

Osłabione i przesuszone pasma włosów należy oczyszczać bardzo łagodnie. Do takiej pielęgnacji doskonale nadaje się szampon z linii Timotei Zachwycające Wzmocnienie do włosów suchych i bardzo zniszczonych. Nie tylko delikatnie usuwa z osłabionych pasm wszelkie zanieczyszczenia i resztki kosmetyków do stylizacji, ale także pomaga regenerować włosy od wewnątrz. To możliwe dzięki bogatej formule szamponu, która pomaga regenerować włosy zmniejszając ich łamliwość aż do 88%*, dzięki wzbogaceniu linii organicznym ekstraktem z olejku arganowego. Dzięki temu po użyciu szamponu kondycja pasm włosów wyraźnie się poprawia. Są one gładkie, pełne blasku i zdecydowanie mocniejsze.
Pojemność i cena: 250ml; 7,99 zł, 400ml; 9,99 zł

Timotei Zachwycające Wzmocnienie odżywka z olejkiem arganowym

Nie może być mowy o pielęgnacji pasm osłabionych i zniszczonych bez odpowiedniej odżywki. Powinna być skuteczna, a przy tym lekka, aby dodatkowo nie obciążać pasm, które z uwagi na przesuszenie i tak są trudne do ułożenia. Z pomocą przyjdzie tu odżywka z linii Timotei Zachwycające Wzmocnienie do włosów suchych i bardzo zniszczonych. Dzięki zawartości organicznego ekstraktu z olejku arganowego, odżywka ta niweluje problemy zniszczonych i przesuszonych pasm. To możliwe dzięki bogatej formule szamponu, która pomaga regenerować włosy zmniejszając ich łamliwość aż do 88%*, dzięki wzbogaceniu linii organicznym ekstraktem z olejku arganowego. Wystarczy nanieść niewielką porcję kosmetyku, na świeżo umyte włosy omijając ich nasadę, po chwili spłukać. Włosy będą dobrze nawilżone i odżywione od nasady aż po końce. Będą zachwycać gładkością, elastycznością i blaskiem, a przy tym wymodelujemy je bez trudu.
Pojemność i cena: 200 ml; 7.99 zł

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.