Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Jarmark Wielkanocny już 19 marca na dębickim Rynku

Plakat_dembicka_gielda_staroci_internet (1)Burmistrz Miasta Dębica Mariusz Szewczyk serdecznie zaprasza na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w dniu 19 marca 2016 r. o godz. 9.00 na dębickim Rynku.
Rezerwacji można dokonać telefonicznie u organizatora Jarmarków w Urzędzie Miejskim w Dębicy pod nr tel. 14 68 38 218/ 14 68 38 239/ 14 68 38 104/

źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.