Previous
Next
Previous
Next

Bezpłatna nauka pływania w Pustkowie

???????????????????????????????Na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu rusza program bezpłatnej nauki pływania dla uczniów klas I-III z Zespołów Szkół z terenu Gminy Dębica.
Po feriach zimowych rozpoczął się pierwszy etap programu bezpłatnej nauki pływania, którym objęte są wszystkie dzieci z klas I-III Szkół Podstawowych z terenu Gminy Dębica. Łącznie w zajęciach bierze udział 923 uczniów, którzy wezmą udział w 20 godzinach bezpłatnej nauki pływania, podzielonej na dwa etapy po 10 godzin każdy. Program realizowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, które przyznało na te cel dofinansowanie w wysokości 130.000 zł, dodatkowe środki w kwocie 70.000 zł pochodzą z budżetu Gminy Dębica.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.