Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Światowa Gala Boksu odbędzie się w Dębicy

6785_614846678665567_3434966564595513003_nŚwiatowa Gala Boksu odbędzie się w Dębicy 1 kwietnia 2016 roku o godzinie 20.00 w Dębicy odbędzie się Światowa Gala Boksu. W ostatni wtorek 1 marca w Urzędzie Miejskim w Dębicy odbyła się konferencja prasowa z udziałem burmistrza Dębicy Mariusza Szewczyka, zastępcy burmistrza Wojciecha Iwasieczko, dyrektor MOSiR Dębica Marta Pawełko- Tokarz oraz prezesa UKS Morsy Zenona Trojana zapowiadająca to wydarzenie. W Gali wezmą udział dwie drużyny z grupy C – Rafako Hussars Poland oraz Argentina Condors. Głównym organizatorem imprezy będzie Miasto Dębica wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Klubem Bokserskim UKS Morsy. Mecz będzie składał się z 5 walk, z której każda będzie miała 5 rund. Na gali wystąpią m.in. Mateusz Polski (Mistrz Polski), Arkadiusz Szwedowicz (Mistrz Polski), Maciej Jóźwik (Mistrz Polski), Florian Schulz (srebrny medalista Igrzysk Europejskich). Sponsorem wydarzenia, które będzie transmitowane na kanałach sportowych Telewizji Polstat jest firma Olimp Labs. O organizację meczu zabiegało wiele innych miast, jednak dzięki szybkiemu wsparciu przedsięwzięcia przez sponsorów, to właśnie Dębica zajmie się jego przygotowaniem. „Bardzo się cieszymy, ze możemy być organizatorem takiej gali boksu w Dębicy. Boks cieszy się u nas dużą popularnością. Dzięki działaniom pana burmistrza taka gala może odbyć się właśnie w Dębicy. – powiedziała Marta Pawełko-Tokarz dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Ostatnia gala bokserska w Dębicy odbyła się 10 lat temu. Władze miasta razem z organizatorami mają nadzieję, że w przyszłości takie wydarzenie będzie odbywało się cyklicznie i na stałe wpisze się w kalendarz imprez. „Boks to spory kawałek historii naszego miasta. Mieliśmy swego czasu mistrza boksu, była bardzo dobra praca z młodzieżą, mieliśmy dobrych trenerów i dlatego chcemy także wrócić do tego i pokazać miasto także od strony tego sportu. Przy organizacji tej gali pomaga nam także dębiczanin Mateusz Borek, który będzie promował ta galę w Polsat Sport. Na tym kanale będą tez systematyczne powiadomienia o tej gali” – powiedział podczas konferencji burmistrz Mariusz Szewczyk. Bilety w cenach: 25 zł (miejsce na trybunach) i 45 zł ( krzesełka wokół ringu) można zakupić na stronie internetowej ebilet.pl lub w dniu meczu w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Do sprzedaży trafiło już tysiąc .

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.