Previous
Next
Previous
Next

Za kradzież piwa odpowie przed sądem

PolicjaPolicjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który ukradł piwo ze sklepu. Okazało się, że godzinę wcześniej, ten sam mężczyzna, za kradzież piwa w innym sklepie, został ukarany przez policjantów mandatem. Teraz 31-latek będzie się tłumaczył przed sądem. 
W poniedziałek około godz. 14, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim, zostali wezwani na interwencję, do jednego ze sklepów na terenie miasta, gdzie doszło do kradzieży.  Mężczyzna, który ukradł 19 puszek piwa, został zatrzymany przez świadków i przekazany policjantom. Został przywieziony na Komisariat Policji w Sędziszowie Małopolskim, aby potwierdzić jego dane osobowe, gdyż nie posiadał żadnych dokumentów przy sobie. Sprawcą okazał się 31-letni mieszkaniec Dębicy. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem.
Po godz. 15, dębiczanin wychodząc z innego sklepu, wyciągął spod kurtki zgrzewkę piwa, zwróciło to uwagę będących w tym rejonie policjantów z wydziału kryminalnego, którzy chwilę wcześniej widzieli mężczyznę na komisariacie.
Policjanci potwierdzili w sklepie, że nikt w tym dniu nie kupował piwa, a na sklepowej półce brakuje kilku puszek. Policjanci ponownie przewieźli męzczyzne na komisariat, gdzie znaleziono przy nim 11 puszek z piwem.  Tym razem za popełnione wykroczenie 31-latek odpowie przed sądem, gdzie został skierowany na niego wniosek o ukaranie.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.