Previous
Next

Ziemia Dębicka – dziękujemy!

W minionym tygodniu posty zamieszczane na profilu Ziemi Dębickiej dotarły do ponad 23 500 osób
W minionym tygodniu posty zamieszczane na profilu Ziemi Dębickiej dotarły do ponad 23 500 osób

Do ponad 23 500 osób dotarły posty zamieszczane na naszym profilu FB. W ciągu ostatniego tygodnia polubiło nas 57 osób. Powoli liczba naszych sympatyków zbliża się do 2000. Dziękujemy wszystkim naszym Czytelnikom za zaufanie i za pozostawanie „w kontakcie” z nami.
W ostatnich dniach największym powodzeniem cieszyły się materiały z „Biegu na szpilkach”. Dwa filmy z imprezy, zamieszczone na profilu ZD obejrzało blisko 6 tys. osób. Prawie 7 tys. obejrzało galerię zdjęć z imprezy. „Bieg na szpilkach” wygrał z relacją z występów dębickich bokserów z LKS „Igloopol” z lat 80-tych, który został wyświetlony „tylko” 1 tys. razy oraz z filmem na którym prezentowano os. Słoneczne, również w latach 80-tych. Ten materiał obejrzało w ciągu trzech dni ponad 2 tys.osób.
Dziękujemy!
Ziemia Dębicka

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.