Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ekstremalni pielgrzymi w Pilźnie

pilznoNiespełna 100 osób dotarło do Pilzna z Mielca podczas wędrówki w ramach Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Pierwsi pielgrzymi byli w Pilźnie  już o godz. 5.50. Najwięcej osób przybyło po godz. 7. Niektórzy nie wytrzymali trudów ponad 45-kilometrowej trasy. Słowa podziękowania należą się kadrze Publicznego Przedszkola w Pilźnie, które przygotowało śniadanie dla pielgrzymów.
Więcej zdjęć można zobaczyć pd tym linkiem: http://pilzno.um.gov.pl/wydarzenia/ekstremalni-pielgrzymi-w-pilznie
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.