Previous
Next

„Nasi” na Święcie Narodowym Węgier

12698982_1289607281055547_1592573223_oGrupa mieszkańców Dębicy wzięła udział w obchodzonym na Węgrzech 15 marca Święcie Narodowym z okazji upamiętnienia rewolucji węgierskiej z 1848 roku. Do Budapesztu pojechali nocą z poniedziałku na wtorek. Pogoda w dniu święta, co prawda nie dopisała, ale reakcje mieszkańców  miasta były bardzo entuzjastyczne. – Z biało-czerwonymi flagami maszerowaliśmy ulicami stolicy Węgier – mówi Grzegorz Kita, jeden z organizatorów wyjazdu. Węgrzy byli bardzo wzruszeni naszą obecnością na ich święcie narodowym. Podchodzili do na dziękowali nam za przybycie i ściskali nas. Atmosfera była niepowtarzalna i bardzo serdeczna – dodaje Kita.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.