Previous
Next

Tikkurila zaprasza na „Warsztaty małego majsterkowicza”

Plakat (1)W najbliższy weekend w Galerii Raj w Dębicy odbędzie się II edycja „Warsztatów małego majsterkowicza”. Tym razem firma Tikkurila, wspólnie z dziećmi i ich rodzicami, przygotowywać będzie świąteczne dekoracje. Uczestnicy warsztatów będą mieli za zadanie zbudowanie ozdobnych drewnianych osłonek/doniczek, a następnie udekorowanie ich kolorowymi farbami. Tak przygotowane doniczki dzieci zabiorą ze sobą do domu, by tam wysiać w nich rzeżuchę. Własnoręcznie przygotowana i ozdobiona doniczka, z samodzielnie wyhodowaną „zieloną łączką” dla wielkanocnego baranka, to doskonała dekoracja na świąteczny stół. A po świętach doniczka sprawdzi się jako osłonka na kwiaty.
 
Harmonogram warsztatów:
18.03. piątek, godz. 15-19
19.03. sobota, godz. 10 – 18
20.03. niedziela, godz. 10 – 18
Tikkurila zaprasza wszystkich chętnych do wspólnej zabawy!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.