Previous
Next
Previous
Next

Eskaubei & Tomek Nowak Quartet w Dębicy

Eskaubei_plakat8 kwietnia zapraszamy do Domu Kultury „Śnieżka” na koncert jazzowo rapowej grupy Eskaubei & Tomek Nowak Quartet, której płyta „Będzie Dobrze” zbiera świetne opinie wśród słuchaczy i dziennikarzy.
Eskaubei i Tomek Nowak Quartet to projekt łączący teksty jednego z najdłużej działających undergroundowych raperów w Polsce (Eskaubei) i muzykę świetnego trębacza (Tomek Nowak) znanego ze współpracy m.in. z Nigelem Kennedy, Jarosławem Śmietaną, muzykami Amy Winehouse czy Massive Attack. Skład zespołu współtworzą jedni z najlepszych muzyków jazzowych młodego pokolenia: Alan Wykpisz (kontrabas), Kuba Płużek (piano), Filip Mozul (bębny). Muzyka zespołu, to fuzja inspiracji hip hopem spod szyldu Native Tongues i jazzowych improwizacji podanych w sposób nieskrępowany i nie mieszczący się w jakichkolwiek ramach. Po tej wybuchowej mieszance przemykają rapowane teksty pozbawione banału. Eskaubei i Tomek Nowak Quartet są zwycięzcami plebiscytu miesięcznika JazzPRESS na najlepszego polskiego wykonawcę jazzowego oraz najlepszy polski album jazzowy 2015 roku.
Zespół dał się poznać od bardzo dobrej strony podczas zeszłorocznego festiwalu Good Fest, a teraz powraca do Dębicy również z nowym materiałem, który ukaże się na drugiej płycie zespołu jesienią br.
Skład zespołu:
Tomek Nowak – trąbka
Filip Mozul – bębny
Kuba Płużek – piano
Alan Wykpisz – kontrabas
Bartłomiej „Eskaubei” Skubisz – rap
8 kwietnia
Dom Kultury Śnieżka
start: 20:00
bilety: 25 zł, ulgowe – 15 zł

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.