Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zajęcia adaptacyjne dla sześciolatków w dębickich szkołach

PlakatBurmistrz Miasta Dębica i Dyrektorzy szkół podstawowych serdecznie zapraszają dzieci sześcioletnie wraz z rodzicami na zajęcia adaptacyjne, które odbędą się dnia 16 marca 2016 roku o godzinie 16:30 w szkołach obwodowych. Będą Państwo mieli możliwość zaobserwowania, jak funkcjonuje Wasze dziecko w systemie klasowo – lekcyjnym i ocenić, czy jest gotowe do podjęcia nauki w klasie pierwszej. Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.