Previous
Next
Previous
Next

Konferencja prasowa posła Kazimierza Moskala i senatora Zdzisława Pupy

konferencaWczoraj w biurze Parlamentarnym PiS w Dębicy odbyła się wspólna konferencja prasowa Posła na Sejm RP Kazimierza Moskala oraz Senatora RP Zdzisława Pupy. Głównym tematem konferencji było podsumowanie 100 dni Rządu Premier Beaty Szydło.
W czasie kampanii wyborczej zobowiązaliśmy się, że w ciągu pierwszych 100 dni, rozpoczniemy prace nad najważniejszymi postulatami: Program 500 plus, obniżenie wieku emerytalnego, koniec z odbieraniem dzieci rodzicom z powodu biedy, podatek banków i od hipermarketów, obniżenie podatku CIT do 15 proc dla polskich przedsiębiorców, minimalna stawka godzinowa 12 zł przy umowach zlecenia, bezpłatne leki dla seniorów po 75 roku życia czy zwiększenie kwoty wolnej od podatku.

Żadna z tych obietnic nie została zapomniana, każda jest w toku. Prace nad niektórymi jeszcze trwają, inne są już przyjęte i gotowe do realizacji jak np. podatek bakowy czy ten sztandarowy dla rządu program 500 plus.
Źródło: Biuro Posła Kazimierza Moskala

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.