Previous
Next
Previous
Next

Obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” zakończone

260556_1231802380183286_9033970877666650098_nSpektaklem „Między życiem, a śmiercią” w wykonaniu Grupa Safo Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy oraz wystąpieniem Macieja Małozięcia nt. bohaterów czasu wojny, zakończyły się 18 marca dębickie obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.
Tegoroczny cykl przedsięwzięć zainaugurował koncert Andrzeja Kołakowskiego. Przez niespełna miesiąc odbyło się kilkanaście spotkań z młodzieżą, wykłady, konferencje, projekcje filmów.  We wszystkich wydarzeniach wzięło udział kilka tysięcy mieszkańców naszego powiatu!
Źródło: Szlak Partyzancki II Zgrupowania AK Obwodu Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.