Previous
Next
Previous
Next

„Ogniwko 2016” w dębickim „Ekonomiku”

IMG_0466W Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy odbył się dzisiaj Międzyszkolny Konkurs Modeli Redukcyjnych „Ogniwko 2016”. Była to już dwunasta edycja konkursu modelarskiego połączonego z warsztatami w którym wzięło udział kilkudziesięciu pasjonatów modelarstwa. Od godziny 10.30 do 13.00 dębiczanie mieli okazję zobaczyć wystawę pokonkursową oraz uczestniczyć w giełdzie modelarskiej.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.