Previous
Next
Previous
Next

„Warsztaty małego majsterkowicza” z markąTikkurila

11053440_586501404840898_2910402882148374728_oPonad 200 najmłodszych mieszkańców Dębicy i powiatu dębickiego wzięło udział w zorganizowanych przez Tikkurila Polska świątecznych „Warsztatach małego majsterkowicza”, które w ostatni weekend odbyły się w Galerii Raj w Dębicy.
W ciągu trzech dni dzieci miały okazję zbudować własnoręcznie z wręczonych elementów drewna skrzynkę/doniczkę i osobiście ją pomalować w motywy świąteczne i nie tylko farbami do drewna marki Tikkurila.
„Zainteresowanie ze strony dzieci, ale i ich rodziców przeszło nasze oczekiwanie. W sobotę chętnych do wzięcia udziału było tak wielu, że w kolejce do malowania skrzyneczek trzeba było czekać blisko 3 godziny. Ale dzieci zdecydowanie nie chciały rezygnować i czekały na swoją kolej” – mówi Magdalena Olszewska, specjalista ds. public relations w Tikkurila Polska.
Przygotowane własnoręcznie skrzyneczki dzieci zabierały ze sobą do domu, gdzie mają za zadanie wysiać w nich rzeżuchę, której nasiona i specjalne akcesoria do wysiania jej otrzymały również od firmy Tikkurila.
Jak podkreślają organizatorzy warsztatów własnoręcznie przygotowana i ozdobiona doniczka, z samodzielnie wyhodowaną „zieloną łączką” dla wielkanocnego baranka, to doskonała dekoracja na świąteczny stół. A po świętach doniczka sprawdzi się jako osłonka na kwiaty.
Nad sprawnym przeprowadzeniem warsztatów majsterkowicza czuwały trzy animatorki, które pomagały i doradzały dzieciom podczas malowania.
Zabawa ze skręcaniem skrzynek z drewna, a następnie ich malowaniem dostarczyła mnóstwo pozytywnej energii wszystkim, którzy mieli okazję wziąć udział w warsztatach.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.