Previous
Next
Previous
Next

Wypadek w Bukowej

??????????29 lutego miał miejsce wypadek drogowy na drodze krajowej DK 73 w miejscowości Bukowa. Do zdarzenia zadysponowano zastępy powiatów dębickiego i jasielskiego.  Po przybyciu na miejsce strażacy stwierdzili  że bus pokonujący remontowany odcinek drogi najechał na barierę wydzielającą na skutek czego wywrócił się na bok. Pojazdem podróżowało 7 osób.  Jedna osoba została uwolniona przez ratowników spod wywróconego pojazdu, część pasażerów została zabrana przez karetki pogotowia  do szpitala.  Ruch na drodze krajowej był zablokowany w obu kierunkach.
Więcej zdjęć można obejrzeć pod tym linkiem http://www.straz-debica.net/?option=com_content&view=article&id=210:wypadek-drogowy-na-drodze-krajowej-dk-73&catid=15:akcje&Itemid=110
 
Źródło PSP Dębica

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.