Previous
Next
Previous
Next

WAX NaturClassic – odżywki do włosów

PIL118dWAX NaturClassic – regenerują włosy zniszczone powierzchownie czynnikami fizycznymi ( codzienne czesanie, związywanie, suszenie). Dzięki ekstraktowi z henny, który ma wyjątkową zdolność tworzenia wiązań z keratyną włosa, henna tworzy trwałą osłonkę na powierzchni włókna włosowego. Osłonka ta zamyka mikrouszkodzenia i chroni przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

http://pilomax.pl/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.