Previous
Next
Previous
Next

Wioletta Dumanowska została sekretarzem miasta Dębica

ratuszTrzy panie wystartowały w konkursie na sekretarza miasta Dębica i, zdaniem komisji, Wioletta Dumanowska okazała się być najlepszą kandydatką na to stanowisko. I to ona obejmie tą wolną od kilku lat funkcję w dębickim Ratuszu.
Rozmowy z kandydatami na sekretarza miasta odbyły się wczoraj. Nie przystąpił do nich były sekretarz za czasów Edwarda Brzostowskiego Józef Sieradzki i tym samym liczba osób kandydujących na to stanowisko stopniała do trzech. Dziś komisja konkursowa zdecydowała, że najlepszą kandydatką jest Wioletta Dumanowska. ” W trakcie drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego tj. rozmowy kwalifikacyjnej Pani Wioletta Dumanowska uzyskała najwyższą liczbę punktów za autoprezentację i odpowiedzi na pytania. Kandydatka bardzo dobrze zaprezentowała i udokumentowała wymaganą wiedzę i umiejętności niezbędne do objęcia stanowiska sekretarza miasta” – czytamy w komunikacie informującym o wyborze nowego sekretarza miasta.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.