Previous
Next

Już jutro Jarmark Wielkanocny na dębickim Rynku

12795343_1762860123946718_4244645396368813308_nJuż jutro, w sobotę 19 marca o godz. 9.00 na dębickim Rynku rozpocznie się Jarmark Wielkanocny, który zainauguruje IV sezon Jarmarków Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz „Dembickiej Giełdy Staroci”. Udział w Jarmarku zapowiedziało blisko 50 wystawców m.in. z Dębicy, Pilzna, Tarnowa, Bobrowej i Tarnobrzega.

Podobnie jak w latach poprzednich podczas Jarmarku dębiczanie będą mieli okazję nabycia  wielkanocnych ozdób, zabawek oraz produktów spożywczych związanych ze Świętami Wielkanocnymi.

„Każdy kto przyjdzie w najbliższą sobotę na dębicki Rynek znajdzie coś dla siebie. Udział w tegorocznym Jarmarku zapowiedzieli wystawcy z różnych części Polski, którzy dębiczanom zaoferują m.in. wyroby rękodzielnicze, świąteczne stroiki oraz potrawy serwowane tradycyjnie podczas  Świąt Wielkanocnych. Będą zarówno stoiska z przyprawami, swojskim chlebem, miodami, słodyczami  jak i z stoiska z biżuterią i  maskotkami. Swoje stoisko podczas jarmarku będzie miało m.in. Stowarzyszenie „Radość”” – mówi Monika Rojek – Kałek, naczelnik Wydziału Promocji organizator Jarmarku.
Wśród wystawców, którzy zapowiedzieli swój przyjazd na jarmark spore grono stanowić będą wystawcy oferujący produkty spożywcze – wielkanocne ciasta: mazurki, babki i makowce jak również pierogi, oscypki, swojskie wędliny. Dębiczanie  będą mieli okazję nabyć także obrazy, pisanki, szmaciane maskotki i wiele innych drobiazgów. Bogaty asortyment jak zawsze będzie można obejrzeć i nabyć u wystawców Dembickiej Giełdy Staroci, która również będzie obecna podczas Jarmarku Wielkanocnego na dębickim Rynku.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.