Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Drużyna Twardowskiego zajęła I miejsce w konkursie Turbolandeskunde- Tarnów

12994300_1101416939879125_5339754186839294503_n15 kwietnia 2016 r. w odbył się II etap Ogólnopolskiego Konkursu dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „TURBOLANDESKUNDE -WĘDRÓWKA PO KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO”.
II EDYCJA 2016 dotyczy „TURBOLANDESKUNDE – ÖSTERREICH”.
Komisja pod przewodnictwem p. Anety Styrkowiec- prezes PSNJN- Oddział Tarnów wyłoniła najlepszą drużynę. I miejsce zajęła drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego z Dębicy: Stanisław Muciek, Arkadiusz Kopacz, Patryk Szczygieł po opieką Pani Marty Krzemień. Organizatorem konkursu jest Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego.
Konkurs odbywa się pod patronatem Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego (IDV) oraz przy wsparciu Goethe Institut w Krakowie.
Źródło: II LO w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.