Previous
Next

Wypadek w Grabinach, ranna została kobieta

PolicjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności sobotniego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Grabiny. W zderzeniu fiata z oplem, ranna została 27-letnia pasażerka fiata. Kobieta trafiła do szpitala.
Do zdarzenia doszło w sobotę, około godz.10.30, w Grabinach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca fiatem palio podczas wymijania się pojazdów, nie zachowała ostrożności i doprowadziła do zderzenia z oplem corsą. Kierująca fiatem, 26-letnia mieszkanka Gumnisk oraz kierujący oplem 66-letni mieszkaniec Przyborowa, byli trzeźwi. Obrażeń w zdarzeniu doznała pazsażerka fiata, 27-letnia mieszkanka Straszęcina. Kobietę przewieziono do szpitala w Dębicy. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Czarnej.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.