Previous
Next

Chciał podpalić dystrybutor z paliwem

PolicjaPolicjanci wydziału prewencji zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu dębickiego. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna próbował dwukrotnie podpalić dystrybutor na stacji paliw.
Zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, oficer dyżurny dębickiej policji odebrał w piątek około godz.3 w nocy. Napastnik próbował podpalić dystrybutor na stacji paliw przy ulicy Kościuszki w Dębicy. Skierowany na miejsce interwencji patrol policji zastał tam pracowników ochrony stacji szarpiących się z mężczyzną. Założono mu kajdanki i przewieziono do dębickiej komendy.
Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany jest trzeźwy. Jednak agresywne zachowanie mężczyzny i brak możliwości nawiązania z nim kontaktu, wskazywały, że może on znajdować się pod działaniem środków odurzających. Po wielu próbach nawiązania kontaktu, policjanci ustalili personalia zatrzymanego. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec Nagawczyny. Mężczyznę przewieziono do szpitala, gdzie pobrano od niego krew do badań na zawartość substancji psychotropowych.  Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.