Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dzień Ziemi w Jaźwinach

DSCF590525 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół w Jaźwinach odbył się turniej ekologiczny pod hasłem „Jestem Eko!” . Z okazji Dnia Ziemi w szkole dominował kolor zielony. W teście wiedzy uczestnicy musieli wykazać się wiadomościami z zakresu ekologii i ochrony środowiska. Oceniana była także kreatywność uczniów, ponieważ musieli oni przygotować i zaprezentować stroje ekologiczne. Materiałem dominującym w kreacjach był papier. Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością, tworząc suknie koktajlowe, wieczorowe czy garnitur dla kawalera. Całość dopełniały buty wykonane z plastikowych butelek. Prezentacje był bardzo efektowne. Jedną z konkurencji było wymyślenie hasła o tematyce ekologicznej. W ciągu kilku minut powstały oryginalne zawołania: „Czyste środowisko to uzdrowisko!”, „U nas wszyscy są wygrani, bo jesteśmy Eko fani!” czy „Będziesz Eko, będziesz spoko!”. Uczniowie musieli wykazać się także szybkością, dobrą organizacją i współpracą w grupie, gdyż musieli posegregować zakrętki w ciągu kilku minut. Po podliczeniu punktów za wszystkie konkurencje okazało się, że klasa VI i I gimnazjum ma taką samą liczbę punktów. O zwycięstwie zadecydowała dogrywka i na podium stanęła klasa VI, miejsce drugie przypadło klasie I gimnazjum, a trzecie klasie IV. Wszystkim gratulujemy i zachęcamy do bycia EKO, nie tylko od święta, ale na co dzień. (as)

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.