Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Trzeźwy poranek w powiecie dębickim – w Strzegocicach pijany kierowca uciekał przed policją

PolicjaWczoraj  w godzinach od 4 do 8 rano dębiccy policjanci przeprowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze sprawdzali stan trzeźwości kierowców podróżujących po drogach powiatu.
Przeprowadzone działania mają na celu eliminowanie kierowców stwarzających zagrożenie jazdą pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze od godz. 4 do godz. 8, intensywnie kontrolowali stan trzeźwości kierowców. Badaniu alkomatem poddano 680 kierowców. Wśród nich trzech było pod wpływem alkoholu. W Strzegocicach kierowca forda fiesty nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci podjęli pościg za pojazdem. Jak się później okazało kierowca był pijany. Uciekinierem był 33-letni mieszkaniec Jodłowej. Badanie alkomatem wskazało w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu. Ponadto policjanci ustalili, że kierowca forda nie posiada prawa jazdy, gdyż stracił je w 2012 roku z powodu jazdy po alkoholu. Kolejna „owocna” kontrola trzeźwości miała miejsce w Czarnej. Tam w organizmie kierującego daewoo tico, 57-letniego mieszkańca Jaźwin, alkomat wykazał 0,6 promila alkoholu.  Na wykroczenie natomiast został zakwalifikowany wynik badania trzeciego z ujawnionych dziś nietrzeźwych kierowców.  Podobne działania będą prowadzone regularnie na terenie powiatu dębickiego.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.