Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Europejskie Dni Pracodawcy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dębicy

12968698_10209764376296292_504621010_nW ramach inicjatywy sieci Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia pn. „Europejskie Dni Pracodawcy” w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dębicy w dniu 14 kwietnia 2016 r. godz. 10 odbędą się warsztaty dla pracodawców. Organizator – PUP w Dębicy zaprosił 40 pracodawców z powiatu dębickiego reprezentujących różne branże i zawody. Wydarzenie to będzie obejmowało dwa bloki tematyczne tj. 1. Zatrudnianie cudzoziemców – dobre i złe strony – wystąpienie przedstawicieli: PUP w Dębicy, Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu – PSG Rzeszów – Jasionka 2. ABC Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Czy też dla cudzoziemców? – wystąpienie przedstawiciela PUP w Dębicy. Na zakończenie przewidziano wystąpienie przedstawiciela PIP – Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie dotyczące zmian w prawie pracy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.