Previous
Next

Zadbaj o swoje paznokcie

bManicure hybrydowy – jest połączeniem żelu i lakieru, który utwardza się za pomocą lampy ultrafioletowej. Dzięki czemu jest nieporównywalnie trwalszy od zwykłego lakieru zachowując przy tym naturalny wygląd. Polecany kobietom, które nie mają czasu na częste malowanie paznokci. Zaletą manicure hybrydowego jest przede wszystkim delikatne wzmocnienie płytki paznokcia nadając trwały kolor i wysoki połysk zaledwie w pół godziny.
Manicure klasyczny – piękne dłonie to wizytówka każdego z nas, bo przecież manicure klasyczny jest skierowany zarówno do kobiet jak i mężczyzn, którzy coraz chętniej dbają o wygląd swoich dłoni.
Zabieg polega na wykonaniu serii czynności: nałożeniu preparatu zmiękczającego skórki bądź użycia frezarki, likwidacji skórek za pomocą kopytka i cążek, nadaniu kształtu pilnikiem, zmatowieniu i nadaniu lustrzanego blasku płytce paznokciowej, użyciu odżywczego peelingu dla dłoni, pomalowaniu paznokci oraz nałożeniu specjalnego balsamu nawilżającego dłonie wraz z relaksacyjnym masażem.
Proponujemy również manicure biologiczny który odróżnia się od manicure klasycznego wykorzystaniem specjalnych patyczków z drzewa pomarańczowego zamiast metalowych narzędzi.

Zapraszamy do naszego salonu: Świat Paznokci, ul. Jana III Sobieskiego 12, 39-200 Dębica, rezerwacja terminów : tel. 693-522-229
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.