Previous
Next
Previous
Next

Gminne zawody w pływaniu „JUŻ PŁYWAM”

???????????????????????????????W dniu 31 marca br. na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu, odbyły się Gminne zawody w pływaniu „Już Pływam” uczniów klas III z Zespołów Szkół z terenu Gminy Dębica, których organizatorem jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica. Były to drugie w tym roku zawody z cyklu „ Już Pływam” na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu. W kolejnym etapie całego cyklu wystartują uczniowie klas I, którzy sprawdzą nabyte umiejętności przed wielkim finałem z udziałem najlepszych uczniów z klas I-III.

W zawodach wzięło udział 32 dzieci z 8 szkół z terenu naszej gminy. Zawody podzielone były na dwie grupy: chłopców i dziewcząt. Na zakończenie najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale za zajęcie I – III miejsca, pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w zawodach.
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
I miejsce – Milena Mroczka – Zespół Szkół Pustynia z czasem : 20,50 s
II miejsce – Zuzanna Lech – Zespół Szkół Podgrodzie z czasem : 25,90 s
III miejsce – Weronika Ochab – Zespół Szkół Pustków z czasem : 26,40 s
Klasyfikacja końcowa chłopców:
I miejsce – Szymon Ślazyk – Zespół Szkół Podgrodzie z czasem : 20,80 s
II miejsce – Mirosław Kamiński – Zespół Szkół Paszczyna z czasem : 26,90 s
III miejsce ex aequo – Kacper Gawle – Zespół Szkół Podgrodzie z czasem : 27,10 s
Konrad Groszyk – Zespół Szkół Zawada z czasem : 27,10 s
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.