Previous
Next
Previous
Next

Ola wyśpiewała Włocławek

anioly_1415 kwietnia w Centrum Kulturalnym w Przemyślu miały miejsce eliminacje wojewódzkie 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategoriach takich jak: poezja śpiewana, wywiedzione ze słowa oraz teatr jednego aktora.
W kategorii poezja śpiewana I miejsce i tym samym jedyną w tej kategorii nominację do finału otrzymała Aleksandra Ożóg. Ola będzie reprezentować Miejski Ośrodek Kultury, nasze miasto, a także całe województwo podczas finałowych spotkań we Włocławku w dniach: 8-11 czerwca.
Jednak to nie jedyny sukces tego dnia. Jury postanowiło także przyznać dwa wyróżnienia, które w swoich kategoriach otrzymały Julia Bukała oraz Agnieszka Górska.
Źródło: MOK Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.