Previous
Next

„Jutrzenka” zaprasza szkoły do udziału w programie profilaktyki uzależnień

tuiterazPodkarpackie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Uzależnionym i ich Rodzinom „Jutrzenka” w Dębicy zaprasza do udziału w profilaktycznym programie słowno-muzycznym „Dopóki masz wybór” w wykonaniu duetu „Tu i Teraz” Piotr Nagiel i Marcin Kołdra. Przedsięwzięcie jest skierowane do młodzieży w wieku 10 – 18 lat, jego realizację finansuje Powiat Dębicki.
Termin wydarzenia: środa, 18 maja br. o godz. 10.00 w Domu Kultury „Mors” (ul. Sportowa 28 w Dębicy). Wstęp wolny. Szkoły mogą zgłaszać chęć uczestnictwa do 16 maja br. Zapisy przyjmowane są drogą mailową:klub@jutrzenkadebica.pl lub telefonicznie (14 681-26-69) w dni powszednie od godz. 16.00 do 18.00. Projekt ma uświadomić młodym ludziom, jakie ryzyko wiąże się z sięganiem po alkohol i narkotyki.
Źródło: MOK Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.