Previous
Next
Previous
Next

Praca w Krakowie zawita do Dębicy! Dobra praca w korporacyjnych centrach usług czeka

Baner-zd02-ziemiadebickaW czasach gdzie większość Polaków szuka godnego zarobku za granicą , a młodzi rodacy ponuro widzą swoją przyszłość w kraju , momentami pojawiają się bardzo atrakcyjne akcje.
Jedną z nich jest PracawKrakowie.com.
Ciekawa oferta skierowana do wszystkich , mająca na celu odnalezienie i urzeczywistnienie drogi do kariery zawodowej. Widoczna i udowodniona skuteczność potwierdza jakość usług , jak i szybkość zatrudnienia dla zainteresowanych i aktywnych uczestników.
Program PracawKrakowie.com zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne, otwarte spotkanie informacyjne w ramach inicjatywy „Droga do Średniej Krajowej” prezentujące możliwości zdobycia zatrudnienia w krakowskich korporacyjnych centrach usług. Spotkanie odbędzie się 21 kwietnia o godz. 17:00 w dębickim hotelu Willa Wiluszówka (ul. Rzeszowska 56).
Branża centrów usług w Krakowie rozwija się dynamicznie i obecnie to już kilkadziesiąt renomowanych, globalnych firm zatrudniających ponad 35 tysięcy pracowników obsługujących klientów korporacyjnych z Europy i świata. Pracownicy realizują zadania związane z administracją, księgowością, finansami i niesprzedażową obsługą klienta, pracując w międzynarodowym środowisku z użyciem języków obcych.
Program PracawKrakowie.com pomaga kandydatom uzyskać kompetencje potrzebne do rozpoczęcia pracy i umożliwia aplikowanie do wiodących firm w Krakowie. Poszukiwane są osoby ze znajomością dowolnego języka obcego lub chętne do jego nauki z możliwością pokrycia kosztów szkolenia dopiero po rozpoczęciu pracy. Nie jest wymagane doświadczenie zawodowe ani kierunkowa edukacja.
Warunki zatrudnienia to umowa o pracę z wynagrodzeniem zbliżonym do średniej krajowej lub wyższym w zależności od umiejętności językowych oraz atrakcyjne pakiety dodatkowe takie jak prywatne ubezpieczenie medyczne, pakiety sportowe czy dopłaty do edukacji. Oferowane są rozbudowane programy szkolenia początkowego, jak również szerokie możliwości rozwoju zawodowego, wyjazdów zagranicznych oraz awansu na kierownicze stanowiska.
Więcej informacji można uzyskać na stronie sredniakrajowa.pl
(Artykuł sponsorowany)

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.