Previous
Next
Previous
Next

Trwają Europejskie Dni Pracodawcy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dębicy

12967502_637117729771795_2592432853778523792_o14 kwietnia w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dębicy w ramach inicjatywy sieci Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia odbywają się „Europejskie Dni Pracodawcy”. Konferencja która rozpoczęła się o godz. 10.00 poświęcona jest w szczególności zagadnieniom zatrudnienia obcokrajowców, pojawią się na niej także zagadnienia związane z Krajowym Funduszem Szkoleniowym oraz Państwową Inspekcją Pracy.

W spotkaniu i zorganizowanych warsztatach na zaproszenie przedstawicieli Powiatowego Urzędu Pracy wzięło udział blisko 40 pracodawców z terenu całego powiatu dębickiego reprezentujących różne branże i zawody. Nie zabrakło w tym gronie przedstawicieli Izby Rzemieślniczej z Dębicy i Pilzna.
Konferencja odbyła się w ramach dwóch bloków tematycznych. Pierwszy z nich obejmował zagadnienia dotyczące zatrudniania cudzoziemców. Podczas wystąpienia które poprowadził pracownik Powiatowego Urzędu Pracy zostały zaprezentowane dobre i złe strony zatrudniania cudzoziemców. Wystąpienia rozwijające temat zatrudnienia cudzoziemców mieli także przedstawiciele: Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie oraz Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu – PSG Rzeszów – Jasionka.
W drugiej części konferencji która trwa w Powiatowym Urzędzie Pracy zostanie zaprezentowane przez pracownika PUP w Dębicy „ ABC Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Czy też dla cudzoziemców? Na zakończenie przewidziano wystąpienie przedstawiciela Państwowej Inspekcji Pracy – Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie dotyczące zmian w prawie pracy.
Za przybycie i udział w trwającej wciąż konferencji wszystkim przedsiębiorcom podziękowali przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy w Dębicy: dyrektor Ryszard Telega i zastępca dyrektora Katarzyna Rostowska – Machnik.
Więcej zdjęć z konferencji na naszym profilu FB

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.