Previous
Next
Previous
Next

Program „Rodzina 500+” w Dębicy wystartował

500+Piątek i sobota (1 i 2 kwietnia) ubiegłego tygodnia były pierwszymi dniami przyjmowania wniosków od mieszkańców Dębicy na świadczenie rodzinne 500 +. Akcja w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przeszła nadspodziewanie dobrze.
Przez pierwsze dwa dni mieszkańcy osobiście złożyli przy ul. Ratuszowej 801 wniosków, natomiast 128 wniosków złożonych zostało poprzez system elektroniczny. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy przyjmować będzie wnioski do 15 kwietnia w budynku przy ulicy Ratuszowej 6 od godziny 7.30 do 18.00 oraz w swojej siedzibie przy ulicy Akademickiej 12 od godziny 7.30 do 15.30.
„Bardzo prosimy mieszkańców Dębicy o zgłaszanie się w najbliższych dniach z wnioskami na ul. Ratuszową 6. W chwili obecnej do obsługi programu Rodzina 500+ oprócz kilkunastu pracowników MOPS-u skierowaliśmy dodatkowe osoby, dzięki czemu nie trzeba długo czekać na złożenie wniosku. Istotną kwestią jest także fakt, że im wcześniej złożony zostanie wniosek tym wcześniej wydana zostanie decyzja w sprawie świadczenia i tym szybciej będzie miała miejsce wypłata świadczenia rodzinnego 500 +” – mówi Małgorzata Kędzior, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, który w Dębicy jest realizatorem programu.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.