Previous
Next
Previous
Next

Skazani pomogą wyremontować obiekty

ratuszDrobne remonty i prace porządkowe na terenie szkół i przedszkoli będą od kwietnia wykonywali skazani z Zakładu Karnego w Dębicy. Umowę dotyczącą nieodpłatnego zatrudnienia skazanych przy pracach publicznych na terenie miasta kilkanaście dni temu podpisali burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk i dyrektor Zakładu Karnego w Dębicy ppłk. Bogdan Witkoś.

Na mocy zawartej umowy miasto Dębica nieodpłatnie zatrudnia skazanych przy pracach publicznych na rzecz samorządu terytorialnego. Są to prace porządkowe i remontowe w obiektach szkół i przedszkoli na terenie Dębicy. Skazani pracują pod kierownictwem i nadzorem osób z danego obiektu oświatowego zajmując się m.in. drobnymi naprawami sprzętu w szkołach i przedszkolach oraz porządkowaniem terenu przy tych obiektach. 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.