Previous
Next
Previous
Next

XVIII sesja Rady Miejskiej w Dębicy – 25 kwietnia 2016

MIASTO D─śBICA - HERB25 kwietnia (poniedziałek) 2016 r. o godz. 9.30 w sali 51 Urzędu Miejskiego w Dębicy, ul. Ratuszowa 2 odbędzie się XVIII sesja Rady Miejskiej w Dębicy.

Proponowany porządek obrad :

I.     Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
II.    Podjęcie uchwał w sprawie:
1.Zmiany budżetu Miasta Dębica na 2016 r.
2.Uchylenia uchwały Nr III/5/2014 Rady Miejskiej w Dębicy z dnia 17 grudnia 2014 r. w sprawie zwolnień w podatku od nieruchomości na terenie Miasta Dębica.
3.Udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Dębickiemu.
4.Zmiany uchwały Nr V/35/2015 Rady Miejskiej w Dębicy z dnia 13 marca 2015 r. w sprawie powierzenia spółce Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o. zadań własnych Gminy Miasta Dębica z zakresu zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Miasta Dębica.
5.Wyrażenia zgody na przejęcie zadania w zakresie lokalnego transportu zbiorowego i zawarcie porozumienia.
6. Sprzedaży nieruchomości położonej przy ulicy  Gawrzyłowskiej w Dębicy stanowiącej własność Gminy Miasta Dębica.
7.Sprzedaży nieruchomości położonej przy ulicy Wielopolskiej w Dębicy stanowiącej własność Gminy Miasta Dębica na rzecz użytkownika wieczystego.
8. Sprzedaży nieruchomości położonej przy ulicy Północnej w Dębicy stanowiącej własność Gminy Miasta Dębica.
9.Sprzedaży nieruchomości położonej na terenie byłego poligonu wojskowego w Straszęcinie, gmina Żyraków stanowiącej własność Gminy Miasta Dębica.
10. Zmiany Statutu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
III.    Informacja Komisji Kultury nt. „Analiza funkcjonowania Miejskiego Ośrodka Kultury ze szczególnym uwzględnieniem działalności merytoryczno – finansowej Domu Kultury i Kina „Kosmos”.
IV.    Wnioski Komisji oraz Rad Osiedli.
V.    Interpelacje radnych.
VI.    Zapytania radnych i wolne wnioski.
VII.    Sprawy różne.
VIII.    Zamknięcie sesji.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.