Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dziś pogrzeb Natalii i Kamila

pogrzebDziś w kościele pw. Wszystkich Świętych w Straszęcinie odbędzie się nabożeństwo żałobne za Natalię Szmul i Kamila Siemka. O godzinie 12.00 nastąpi wprowadzenie zwłok do kaplicy Cmentarnej i odprawiony zostanie różaniec za Zmarłych. Dwie godziny później, o godzinie 14.00 w kościele zostanie odprawiona msza św.
Natalia i Kamil zmarli śmiercią tragiczną we wtorek 3 maja w Zawadzie. Natalia miała 24, Kamil 25 lat.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.