Previous
Next
Previous
Next

Zawody pływackie na dębickim basenie

plywanieW najbliższy weekend do Dębicy przyjedzie 540 pływaków z 64 klubów z całego kraju! Wraz z osobami towarzyszącymi blisko 800 osób.
Tylko jeden dzień dzieli nas od pierwszego gwizdka sędziowskiego rozpoczynającego kolejną edycję Wiosennych Mistrzostw Klubu BOBRY w pływaniu, organizowanych przez MKP BOBRY Dębica wspólnie z MOSiR Dębica oraz burmistrzem miasta Dębica. W piątek na dębickiej pływalni powitamy 540 zawodników z 64 klubów z całej Polski m.in. z Warszawy, Gdańska, Poznania, Raciborza, Wrocławia, Katowic, Leszna, Radomia. Wśród uczestników są członkowie kadry Polski seniorów i juniorów. Dębickie zawody będą sprawdzianem dla nich przed Mistrzostwami Polski w Szczecinie, na których nie tylko będą walczyć o złoty medal, ale również o kwalifikację na IO w Rio de Janeiro. Dębicę będzie reprezentować mocna kadra klubu BOBRY w ilości 45 zawodników oraz grupa 17 zawodników z klubu GRYF.
Wszystkim zawodnikom już życzymy udanych startów obfitujących w same rekordy życiowe . Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie, które odbędzie się w piątek 06.05.2016 o godzinie 14.50 na basenie MOSiR przy ul. Piłsudskiego 19.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.