Previous
Next

W Podgrodziu burza połamała drzewo, które spadło na samochody

drzewoWczoraj w Podgrodziu w wyniku burzy i silnego wiatru złamało się drzewo które upadając uszkodziło naczepę samochodu ciężarowego oraz samochody osobowe znajdujące się na parkingu firmowym. Do zdarzenia zadysponowane zostały zastępy Jednostek Ratowniczo Gaśniczych z Dębicy oraz OSP Podgrodzie i OSP Pustynia.Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sprawdzeniu czy w pojazdach nikt się nie znajduje, usunięciu konarów drzewa z samochodów osobowych oraz ich odholowaniu, usunięciu pnia drzewa z naczepy, usunięciu pozostałości połamanych gałęzi.
drezwoi
Źródło: PSP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.