Previous
Next
Previous
Next

Goodfest Dobre Dźwięki – ostatnia szansa na wysłanie zgłoszenia do konkursu

Logo festiwalu Goodfest 2016Jeszcze tylko do 27 maja br. trwa pierwszy etap konkursu dla utalentowanych młodych artystów – Goodfest Dobre Dźwięki, który towarzyszy piątej edycji festiwalu Goodfest. 18 czerwca trzech finalistów zaprezentuje się przed zebraną w Dębicy publicznością, której zadaniem będzie wskazanie zwycięzcy.

 W ramach tegorocznej edycji wydarzenia, którego głównymi organizatorami są Goodyear Dunlop Tires Polska oraz Firma Oponiarska Dębica, zagrają doskonali polscy artyści, reprezentujący odmienne muzyczne gatunki i style. Już 18 czerwca na dwóch scenach zaprezentują się: Kayah, Natalia Nykiel, Sokół i Marysia Starosta, Domowe Melodie, Taco Hemingway i The Dumplings. Dodatkowo w Dębicy wystąpią utalentowani młodzi muzycy nieznani jeszcze szerokiemu gronu słuchaczy – finaliści konkursu Goodfest Dobre Dźwięki.

Jeszcze tylko do 27 maja zainteresowani muzycy mogą wysyłać swoje zgłoszenia
na adres dobredzwieki@goodfestdebica.pl
wraz z danymi kontaktowymi przedstawiciela grupy, opisem zespołu oraz linkiem do próbki muzycznej (sampel). Spośród wszystkich zgłoszeń wybranych zostanie sześciu wykonawców, którzy przejdą do kolejnego etapu. Ich utwory ocenią internauci, głosując w aplikacji na Facebooku. Trzech z nich, którzy otrzymają największą liczbę głosów, zaprezentuje się na scenie głównej tegorocznego festiwalu Goodfest, obok Kayah, Natalii Nykiel oraz Sokoła i Marysi Starosty.
Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna
 3 000 zł. O wygranej zadecyduje zebrana na festiwalu publiczność, której aprobata zostanie zmierzona decybelomierzem.

 Szczegółowe informacje dotyczące festiwalu Goodfest znajdują się na stronie goodfestdebica.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/goodfest.debica/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.