Previous
Next
Previous
Next

„Super Oes Zwiernik 2016”

osAutomobilklub „Stomil” w Dębicy zaprasza wszystkich pasjonatów sportu samochodowego do udziału w „Super Oes Zwiernik 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Pilzna. Impreza odbędzie się 29 maja 2016 roku, na terenie gminy Pilzno. Dzięki uprzejmości  burmistrz Pilzna Ewy Gołębiewskiej będziemy mogli podróżować po znanym nam odcinku w miejscowości Zwiernik.
Biuro usytuowane będzie w Zespole Szkół w Zwierniku. Zawodnicy będą mogli zasmakować w specjałach lokalnej kuchni.
Załogi biorące udział w imprezie proszone są o dokładne zapoznanie się z Regulaminem Uzupełniającym. Zapraszamy kibiców do obserwacji zmagań sportowych w godzinach 10 – 17 na odcinku drogi Zwiernik – Łusie równocześnie prosząc o zachowanie zasad bezpieczeństwa i podporządkowanie się poleceniom organizatora.
Zarząd Automobilklubu „Stomil” w Dębicy
Automobilklub „Stomil” w Dębicy zaprasza wszystkich pasjonatów sportu samochodowego do udziału w „Super Oes Zwiernik 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Pilzna.
Impreza odbędzie się 29 maja 2016 roku, na terenie gminy Pilzno.
Dzięki uprzejmości Pani Burmistrz Ewy Gołębiewskiej będziemy mogli podróżować po znanym nam odcinku w miejscowości Zwiernik.
Biuro usytuowane będzie w Zespole Szkół w Zwierniku.
Zawodnicy będą mogli zasmakować w specjałach lokalnej kuchni.
Załogi biorące udział w imprezie proszone są o dokładne zapoznanie się z Regulaminem Uzupełniającym.
Zapraszamy kibiców do obserwacji zmagań sportowych w godzinach 10 – 17 na odcinku drogi Zwiernik – Łusie równocześnie prosząc o zachowanie zasad bezpieczeństwa i podporządkowanie się poleceniom organizatora.
Zarząd Automobilklubu „Stomil” w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.