Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

II Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC

PlakatGminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz Dębicki Klub Kolarski „GRYF” serdecznie zapraszają do udziału w nadchodzących II Otwartych Mistrzostwach Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC, które odbędą się 19 czerwca 2016 r. na Stoku Narciarskim w Stobiernej.

Organizatorami II Otwartych Mistrzostwach Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC są : Powiat Dębicki, Miasto Dębica, Gmina Dębica, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz Dębicki Klub Kolarski „GRYF”.
Nadrzędnym celem zawodów jest propagowanie jazdy na rowerze jako zdrowego trybu spędzania czasu wolnego, popularyzacja amatorskich wyścigów kolarskich oraz innych form aktywnego wypoczynku na rowerach górskich wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
Na uczestników mistrzostw będą czekać dwie specjalnie przygotowane trasy: krótsza o długości ok. 300 metrów przeznaczona dla najmłodszych uczestników oraz trasa XC o długości ponad 2,6 km dla zaawansowanych zawodników.
Harmonogram zawodów XC :
Dorośli (Kobiety, Mężczyźni – osoby w wieku od 18 roku życia):
– od godz. 9.00 do godz. 10.00 rejestracja zawodników,
– godz. 11.30 start kategorii wiekowej od 19 do 23 lat – 4 pętle duże – trasa XC,
– godz. 11.30 start kategorii wiekowej od 24 do 30 lat – 4 pętle duże – trasa XC,
– godz. 12.30 start kategorii wiekowej od 31 do 45 lat – 3 pętle duże – trasa XC,
– godz. 13.30 start kategorii wiekowej od 46 lat wzwyż – 3 pętle duże – trasa XC.

Dzieci (Dziewczęta, Chłopcy – osoby do 18 roku życia):
– od godz. 8.00 do godz. 9.00 rejestracja zawodników,
– godz. 9.30 start kategorii wiekowej do 12 lat – 2 pętle małe – trasa dla dzieci,
– godz. 10.00 – start kategorii wiekowej od 13 do 15 lat – 3 pętle małe – trasa dla dzieci,
– godz. 10.30 – start kategorii wiekowej od 16 do 18 lat – 2 pętle duże – trasa XC *

* (za pisemną zgodą opiekuna prawnego uczestnicy kategorii wiekowej od 16 do 18 lat mogą wystartować w kategorii wiekowej od 19 do 23 lat. Chęć zmiany kategorii należy podać przy zgłoszeniu zawodnika oraz należy dokonać opłaty startowej jak dla osoby dorosłej).
 
Zapisy oraz regulamin mistrzostw znajduję się na stronie Dębickiego Klubu Kolarskiego „GRYF” ( linki poniżej)
http://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=130 
http://dkkgryf.com/?page_id=2664.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.